Kurumsal
Biz Kimiz ?
Adanın en eski yüzünü silmeden sakladığı Rum Mahallesinde, az da olsa yaşam gürültüsünden uzak Ada’nın tüm sıcaklığını taşıyan Ada evlerindeki insanlarla komşu, zakkum, ortanca, paşa bıyığı ve rengarenk begonvillerle sarmaş dolaş, Bozcaada’da sizin için hazırlanmış evinizdir. Terasda akşam 5 çayı ikramımızdır. Tesis sahiplerinin adalı olması size aynı zamanda ada da gidilmesi, görülmesi gereken yerler konusunda avantaj sağlar. Maksimum yatak kapasitemiz 25-26 olup odalarda uydu yayınlı tv, saç kurutma makinası, 24 saat sıcak su, mini buzdolabı, wifi bağlantısı, uyandırma servisi bulunmaktadır. Otelimizin aile sıcaklığında 10 odalı butik otel oluşu, deniz uçağı ile veya gemiyle Bozcaada’ya gelenlerin limandan otele kadar transferi,çamaşır yıkama ve ütü servisi, rehberlik araç sunulması gibi geniş yelpazede hizmetlerimiz bulunmaktadır. Scooter ve bisiklet kiralanma hususunda da yardımcı olunur. Otelimiz konum itibari ile adanın eşsiz manzarasına tanıklık etme imkanı sağlar. Sabah kahvaltılarının eşşiz ada manzarasında açık büfe olarak yapabilirsiniz.
Chris Coleman - General Manager
Bernard Shaw
Hayallerinize Dikkat Edin Gerçekleşebilir !
Bozcaada Hikayeleriyle Ünlüdür ! Bozcaada'da hayal edilen herşey gerçek olur. O nedenle Hayallerinize Dikkat Edin Gerçekleşebilir !
Hep Burdaydık !
Hotel Tarihi
2017
Hala Eviniz Kadar Sıcak
Ortamımız evinizin sıcaklığını aratmayacak şekilde yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.
1998
Restorasyon
Hotelimizin Restorasyonunda Tarihin İzlerini Silmedik. Tarih Kokan Havası ve Mükemmel Manzarasından Hiçbirşey Kaybetmedi.
1965
Herşey Bir Rum Evi Olarak Başladı...
Eski Zamanlarda Rum Evi Olan Hotelimiz Kronolojik Sıralama İle Şu Andaki Halini Almıştır.